Update: Versterking van ons team!

Update: Versterking van ons team!

Gezocht: Voedsel voor de Toekomst heeft een nieuwe aanwinst in het team. Renske Krimpenfort, studente aan de KU Leuven, wordt onze nieuwe eventplanner. Haar taak zal eruit bestaan om doorheen Vlaanderen te rijden met ons Foob Lab. Op die manier willen we nog meer mensen kennis laten maken met nieuwe gerechten op basis van de drie gewassen die we naar voor schuiven: peulvruchten, zeewier en quinoa.

Het Food Lab van Gezocht: Voedsel voor de Toekomst werd vorig jaar ontworpen door studenten marketing van de UCLL. We vroegen hen hoe we de consument in contact konden brengen met het voedsel voor de toekomst. Het Food Lab dient dus om op een laagdrempelige en aantrekkelijke manier de consument kennis te laten maken met innovatieve gerechten.

Gezocht: Voedsel voor de Toekomst zal vanaf nu heel wat evenementen en festivals afschuimen, misschien kom je ons wel eens tegen! Indien je meer info wenst of het Food Lab op jouw evenement wilt, mail dan naar renske.krimpenfort@rikolto.org.